Wiadomości z kraju i ze świata

Rodzicu przedszkolaka, loguj się!

Publikacja z dnia 2008-03-16 18:50, Gazeta.pl - Rzeszów ( Czytano 492 razy )

Strona https://rzeszow.przedszkola.vulcan.pl już jest. Do soboty mogły się na niej logować tylko przedszkola, które umieszczały swoje oferty. Od poniedziałku dostęp do tej skarbnicy wiedzy mają także rodzice.

Skojarzone wiadomości
 • Odpowiedzi marszałka niesatysfakcjonujące

  Urząd Zamówień Publicznych zażądał od marszałka podkarpackiego pełnej dokumentacji przetargowej na zakup sprzętu dla Jasionki.

 • Waśko oskarżony o naruszanie praw pracowniczych

  Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie Bernard Waśko został oskarżony o uporczywe i złośliwe naruszanie praw pracowniczych jednego z lekarzy.

 • Bobko czy Uliasz nowym rektorem na UR?

  Na Uniwersytecie Rzeszowskim o stanowisko rektora ubiegają się dwaj kandydaci. Więcej ich łączy, niż dzieli: obaj są sprawnymi dziekanami, reprezentują nauki humanistyczne, na wiele miesięcy przed wyborami wspólnie tworzyli front, by przejąć władzę.

 • Jak powstawał najsłynniejszy ogórek świata

  Festiwal Filmów o Architekturze pt. Sztuka Architektury rozpocznie się w czwartek w WDK. Rzeszów jest jednym z sześciu miast w Polsce, do którego zawita trzydniowa impreza

 • Święto nauki i sztuki na Politechnice

  W czwartek zaczyna się I Rzeszowski Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki. Będą wykłady wybitnych profesorów, wystawy fotografii i prac plastycznych, pokazy filmów i opowieści podróżników.

 • W sobotę dwie godziny bez autobusów

  Rozmowy władz miasta ze związkowcami z MPK o podwyżkach nie przyniosły rezultatu. W najbliższą sobotę autobusy nie będą jeździć przez dwie godziny, a w środę przez cały dzień Rzeszów pozbawiony ma być miejskiej komunikacji

 • Carrefour do miasta: zamieńmy się działkami

  Pismo w tej sprawie niedawno dotarło do rzeszowskiego ratusza. - Jest to wstępna propozycja. Będziemy ją oczywiście rozważać - mówi Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

 • Nie skalpujmy ziemi, zachowajmy ją dla wnuków

  Ścisłe rezerwaty czy coraz więcej miejsc dostępnych dla turystów? Jak rozwijać turystykę na obszarach najcenniejszych przyrodniczo? Odpowiedzi na te pytania szukali dyrektorzy parków narodowych i naukowcy na konferencji, która w poniedziałek i we wtorek o

 • Lekcja w liceum z doktorem

  W rzeszowskim III LO rusza pierwsza w mieście klasa uniwersytecka. Zajęcia z matematyki, fizyki i informatyki będą prowadzić nauczyciele akademiccy z Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego

 • Chętnych tylu, ile miejsc na Rynku

  Ogródki w rzeszowskim Rynku pojawią się na początku maja. Będzie ich 26, czyli dokładnie tyle, ilu zgłosiło się restauratorów. We wtorek minął termin składania ofert.

not posible to connection with ApiSendQuery